Jak zadbać o farbowane włosy? | Modne fryzury dla kobiety

Jak zadbać o farbowane włosy?

Pielęgnujemy włosy koloryzowane

Kobiety z farbowanymi włosami wiedzą, że odpowiednia pielęgnacja jest kluczem do zachowania pięknej fryzury. Włosy koloryzowane są w większym stopniu podatne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, takich jak częste układanie, promieniowanie UV czy zabiegi chemiczne. Dlatego czasami potrzebują specjalnie opracowanej gamy produktów pielęgnacyjnych. Część z nich dostępna jest tylko w salonach fryzjerskich.

Jak wybrać fryzjera?

Kiedy wybieramy fryzjera, któremu chcemy powierzyć pielęgnację naszych farbowanych włosów, powinnyśmy zawsze decydować się na osobę, co do której umiejętności jesteśmy naprawdę przekonane. Musi to być ktoś, kogo podstawowym motywem działania jest dobro klienta, a nie własny interes. Stylista przeceniający własne umiejętności, albo taki, który myśli wyłącznie o zysku, zawsze będzie miał większą tendencję do ryzykowania, co może się źle skończyć dla włosów. Jednak może się też okazać, że fryzjer nie kusi losu, ale dobrze ocenia swoje wysokie umiejętności i będzie w stanie wykonać usługę bez szkody dla stanu włosów.

Zabiegi dla włosów farbowanych

Kiedy już zdecydujemy, któremu styliście powinnyśmy zaufać, zapytajmy go o profesjonalną usługę dostępną w salonie, jaka zaspokoi potrzeby naszych włosów. Na przykład zabieg Powerdose Vitamino Color wykonywany przez profesjonalistę w salonie profesjonalnymi kosmetykami L’Oréal Professionnel można stosować jako silną i natychmiastową pielęgnację bezpośrednio po koloryzacji lub dla odświeżenia koloru. Jest to intensywna kuracja, która regeneruje i chroni włókno włosa, stabilizuje rezultat koloryzacji, przedłuża trwałość oraz intensywność koloru i wreszcie nadaje fryzurze piękny połysk. Działa natychmiastowo, bez obciążenia włosów.

 

Z kolei dzięki zabiegowi Cristalceutic fryzura zyskuje wielowymiarowy, Iustrzany połysk, a włosy stają się mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia. Usługa stosowana w dniu koloryzacji zatrzymuje barwniki wewnątrz włosa, wydobywając i podkreślając kolor na całej długości włosów.

 

Pamiętajmy, że włosy to jedna z najpiękniejszych ozdób, jakie ma każda kobieta. Dbajmy o nie, by jeszcze przez wiele lat zachwycać się ich wyglądem.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Komentuj