Jak się ubierać? Sylwetka w kształcie litery A – Gruszka | Modne fryzury dla kobiety

Jak się ubierać? Sylwetka w kształcie litery A – Gruszka

sylwetka w kształcie A, gruszka, sylwetka gruszka, Pani o figurze przypominającej zarysem literę A to bardzo kobieca gruszka. Największym wyzwaniem w ubieraniu takiej sylwetki, jest nadanie jej proporcji, które zniwelowałyby symetrię między drobną, górną częścią ciała, a masywnym dołem. Nie chodzi o to, żeby ukrywać obfite pupy, szerokie biodra i mocne uda, ale o to, by należycie je podkreślić. Tak, żeby wszystko to, co dla Pani o sylwetce w kształcie ?A? jest charakterystyczne, stało się jej atutem.

Każda z nas ma od czasu do czasu ochotę na drobne, modowe szaleństwo.

Okazjonalny eksperyment nikogo nie zabije. Może jednak zaszkodzić. Żeby tak się nie stało ? Panie o sylwetkach w kształcie litery ?A? powinny zawsze trzymać się kilku podstawowych, garderobianych zasad.

I Black & white

Czarny wyszczupla, biały pogrubia to prawda stara jak modowy świat. Warto ją wykorzystać na własne potrzeby! Panie o figurach przypominających literę A powinny unikać jasnych spodni i przetartych jeansów. Zamiast tego warto jest w tym wypadku postawić na zbawienne dla proporcji kontrasty: powiększającą górne partie ciała, białą bluzkę i ciemne, maskujące, klasyczne spodnie

II Niskie zawieszenie

Panie o figurze na kształt litery A mają talie, które aż chce się podkreślać. Nie warto tego jednak robić spódnicami i spodniami o podwyższonej stanie, które jeszcze bardziej poszerzają biodra i uwypuklają pupy. Należy też unikać modnego ostatnio kroju bombki. Takie sukienki owszem, pięknie zaakcentują talię, ale jednocześnie sprawią, że ?zawieszenie? Pań o sylwetkach w typie A wyda się jeszcze większe i zdecydowanie niżej osadzone, niż jest to w rzeczywistości.

III Kancik  elegancik

Spodnie w kant to ponadczasowa klasyka. W przypadku Pań o figurach w typie litery A – obowiązkowo ciemne spodnie w kant dodadzą sylwetce lekkości, wydłużą i wyszczuplą nogi. Do takich klasycznych spodni idealnie pasują doskonale skrojone żakiety i marynarki, które w przypadku Pań gruszek powinny bezapelacyjnie posiadać poduszki powiększające lekko ramiona.

IV Moda na wysoki połysk

Połyskujące, ciekawe, oryginalne tkaniny to dla Pań gruszek idealny pomysł na modowe szaleństwo. Pod warunkiem oczywiście, że z puchatych, mieniących się, błyszczących materiałów wykonane zostały ich bluzki, topy i marynarki, a nie spodnie czy spódnice. To na górnych partiach ciała powinien skupiać się wzrok. Dzięki temu nie dość, że Panie o sylwetkach typu A będą mogły poszaleć z formą, kształtem i kolorem, to jeszcze odwrócą uwagę od przysadzistej linii bioder i mocno zarysowanych ud.

V Pierś do przodu

Aby podkreślić piersi i nadać tym samym sylwetce pożądanych proporcji Panie o sylwetkach w typie litery A powinny bezzwłocznie zainwestować w dobre staniki. Najlepiej, jeśli będą to biustonosze push-up. Żeby zaakcentować dodatkowo biust, warto sprawić sobie bluzki z żabotami, marszczeniami i innymi ozdobami na piersiach. Takie góry doskonale odciągną wzrok od rejonów, które należałoby lekko zakamuflować.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Komentuj