Farbowanie włosów – najmodniejsze kolory nadchodzącego lata | Modne fryzury dla kobiety

Farbowanie włosów – najmodniejsze kolory nadchodzącego lata

rude ombre Jak wiadomo, kobieta zmienną jest i często ową zmienność manifestuje na swojej głowie. Z pewną regularnością pragniemy odmienić swój wizerunek, nastawiając się jednocześnie na jakiś przełomowy moment w życiu. Jednak zanim zdecydujemy się na drastyczną modyfikację swojej fryzury lub choćby koloru włosów, warto poznać obecne trendy i wybrać ten, który najlepiej będzie nam pasował.

Platynowy blond
Marylin Monroe śpiewała kiedyś, że mężczyźni wolą blondynki. I choć zdania co do tego twierdzenia są podzielone, to blond niezmiennie jest atrakcyjny. Jeśli chcemy być modne, w tym sezonie zdecydujmy się na platynę. Mamy do dyspozycji kilka odcieni tego jasnego blondu, dzięki czemu możemy dobrać ten, który będzie idealnie współgrał z naszą cerą.

Monochromatyczny brąz
Choć obecne trendy są takie, aby farbowanie włosów dawało efekt naturalnej, wielowymiarowej głębi, jednak w modzie jest również monochromatyczny, ciemny brąz, którego przedstawicielką jest m.in. Coco Rocha. To dowód, że w pewnych przypadkach czysty kolor nie potrzebuje urozmaicenia w postaci pasemek i refleksów.

Czysty ogień
Rudowłose kobiety budzą zainteresowanie i pożądanie. Nic dziwnego, że wiele pań usilnie próbuje wyczarować na swojej głowie idealny odcień. Choć w drogeriach jest wiele rodzajów farb do włosów, okazuje się, że rude kolory są w znacznej mniejszości. Sukces zapewnić może farbowanie włosów Ferią Preference L’Oreal, gdyż jako jedyna marka posiada szeroki wybór rudości – od naturalnych kasztanów po ognisty pomarańcz.

Ombre wciąż na topie
W dalszym ciągu niezwykle modne jest takie farbowanie włosów, aby kolor przy końcówkach stopniowo robił się coraz jaśniejszy. Pomaga to uzyskać efekt lekkości i wrażenie, jakby końce zostały rozjaśnione przez słońce. Ważne, aby różnica między kolorem u nasady a końcami nie wynosiła więcej niż ok. 2-3 tony. Dodatkowo odradza się ten styl farbowania kobietom, które cierpią z powodu szybko przetłuszczających się włosów – nieświeży wygląd będzie potęgowany przez ciemniejsze odrosty.
Szalony fiolet
Propozycją dla odważnych jest farbowanie włosów na odcień fiołkowy. Wygląda to niezwykle intrygująco i bajkowo, jednak nie jest to koloryzacja stosowana dla każdego. Można zafarbować włosy na całej długości włosa lub na końcach, w stylu ombre – fiołek pięknie komponuje się z platyną.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Komentuj