Czy RUDY kolor włosów – modny w 2011- pasuje do Ciebie? | Modne fryzury dla kobiety

Czy RUDY kolor włosów – modny w 2011- pasuje do Ciebie?

Mając na uwadze fakt, że odcieni rudych kolorów jest mnóstwo, mogę śmiało stwierdzić, że pasuje on każdemu. Istnieją odcienie pomiędzy truskawkowym blondem a ognistą miedzią. Tak więc dopasowanie koloru idealnego dla Ciebie, może sprawić trudność. Oto kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, podczas szukania pomysłu na odpowiedni odcień koloru włosów. Pierwsza rzeczą, którą musisz wiedzieć o farbowaniu włosów na rudo, jest fakt, że ten kolor znika szybciej niż jakikolwiek inny. Jest niezmiernie ważne, aby używać produktów, które nie tylko przedłużają żywotność koloru, ale także chronią go przed uszkodzeniem. Nie czekaj, aż twój kolor zacznie blednąć, aby zacząć korzystać z tych produktów. Korzystaj z nich od pierwszego dnia. Ponadto, słońce nie jest Twoim sprzymierzeńcem, gdyż powoduje płowienie barwnika w rudych włosach. Tak więc, dla zachowania blasku, unikaj promieni słonecznych – noś kapelusze i inne nakrycia głowy. Istnieje wiele odcieni rudości, jednak te, które wyglądają na najbardziej naturalne, są w tonacji czerwono-pomarańczowej. Jeśli chciałabyś uzyskać cudowny rudy kolor, zdecyduj się na bardzo lekki truskawkowy z kolorystyce delikatniejszego rudego lub wybierz miedź – czerwoną i intensywną – tętniącą życiem. Profesjonalny stylista pomoże Ci określić, jakie odcienie rudego koloru włosów są idealne dla Ciebie, a których z nich trzeba unikać. Jest to z pewnością warte inwestycji, a najkorzystniejsze przy wyborze odpowiedniego koloru po raz pierwszy. Warto wziąć do stylisty swoje zdjęcia. Kiedy miałaś już farbowane włosy w salonie i wiesz jaki kolor włosów jest najlepszy dla Ciebie – możesz bez obaw malować włosy sama w domu.


galeria fryzur dla włosów rudych –> tutaj

4 komentarze do “Czy RUDY kolor włosów – modny w 2011- pasuje do Ciebie?”

 1. sławka pisze:

  niewiem czy bendzemi ladnie

 2. szarotka pisze:

  Rudy ?
  Mam 53 lata, zielonkawe oczy i ciemne włosy. Z charakteru: analityczna i perfekcyjna. Typ lato.
  Nie znajduję w internecie przykładów znanych kobiet typu lato z ciemnymi włosami – same blondynki ?
  Jaki kolor włosów mogę sobie zrobić (w blondach „ginę”, tracę wyraz), by nie wyglądać zbyt poważnie ? Może któryś kolor z czerwieni ? Jaki ?

  Pozdrawiam :-)

 3. Kamila pisze:

  Szarotka-
  odpisałam na komentarz pod postem http://www.idealnefryzury.pl/zima-o-lecie/
  PS. Proponuję Ci kolor o 1 ton ciemniejszy od naturalnego, w przypadku Twojego typu urody – proponuję kolory w odcieniach popielatych
  Pozdrawiam

 4. szarotka pisze:

  Dziękuję :-)

Komentuj